PREZENTACJA

INSTRUKCJA REPRODUKCJI WIDEO …Play… 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7

1 – YouFORMi XXI wieku zaczyna się od zera * Zaczęliśmy *

Dawno temu na planecie Ziemia ja, ty, on, my, ty i oni ewoluowaliśmy poprzez galaktykę okrążającą Słońce, które wysyła światło i energię z większą mocą i zaczynamy żyć spektaklem życia w nowej erze komunikacji od nieba i ziemi we wszystkich gwiazdach Drogi Mlecznej.

2 – Pierwszy krok w życiu razem, zawsze połączeni przy Tobie i ruszaj dalej.

Cześć co tam słychać? witaj w naszej przestrzeni, ja dla ciebie, aifortu, ty dla mnie Youformi. Jest tutaj! Po naszej stronie! W naszym życiu! online! W połączeniu. Zaczynamy krok po kroku, od 0, tę fantastyczną wspólną podróż, kiedy tylko chcesz!

3 – Przedstawiamy początek YouFORMi, aby iść do przodu. * Witam *

CZEŚĆ ! …Teraz jest twój prawdziwy czas, aby zacząć, upaść i wstać z twoim, aby iść dalej, Zostań z przyjaciółmi, ze swoim partnerem i przeżyj chwile życia razem w dobrym towarzystwie.

4 – Stopniowo zaczęliśmy YouFORMi, nasz czas jest mój i twój.

CZEŚĆ ! … Ciesz się, kiedy tylko możesz, dobrymi chwilami w życiu, najlepszym życiem teraz, krok po kroku, bez pośpiechu na YouFORMi.com Nowe projekty, a także trudności do pokonania.

5 – Idź w górę, w dół, upadnij i wstań jak YouFORMi i ruszaj dalej.

CZEŚĆ ! …Musimy zrobić wszystko, bo zaczynaliśmy od zera, z całą przyszłością przed nami. Ruszaj już dziś. Droga nie jest łatwa, ale zrób pierwszy krok, chcąc zacząć, jak Youformi.

6 – Bądź w kontakcie ze znajomymi i swoją miłością zawsze online.

Cześć jak się masz? Jesteśmy połączeni, Youformi.com to teraz Twój czas! W telefonie komórkowym. Zadzwoń i umów się na wyjście dziś wieczorem lub w ten weekend.

7 – Muszę być po twojej stronie, być po twojej stronie teraz i zawsze.

Właśnie tutaj, gdzie nigdy nie byłem. Youformi.com na telefonie, tablecie, na dużym ekranie. Zostań ze mną w tej wspaniałej przestrzeni wokół świata Youformi, online, kiedy tylko chcesz, będę po Twojej stronie, w naszym języku, aby iść naprzód,

AUTOMATYCZNA REPRODUKCJA … autoplay
.