ПРЕЗЕНТАЦІЯ

РЕПРОДУКЦІЯ ВІДЕО …Play… 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7

1 – YouFORMi 21 століття починається з нуля * Ми почали *

Давним -давно на планеті Земля я, ти, він, ми, ти і вони, еволюціонували через галактику, що обертається навколо Сонця, що посилає світло та енергію з більшою силою, і починаємо жити видовищем життя в нову еру спілкування з небо і від землі у всіх зірках Чумацького Шляху.

2 – Перший крок спільного життя, завжди пов’язані поруч і рухайтесь далі.

Привіт, як справи? Ласкаво просимо в наш простір, я для тебе, iFORTU, ти для мене, YouFORMі. Тут! На нашому боці! У нашому житті! он-лайн! У зв’язку. Ми починаємо потроху, з 0, цю фантастичну подорож разом, коли захочете!

3 – Ми представляємо початок YouFORMi для просування вперед. * Привіт *

ПРИВІТ ! …Тепер ваш справжній час почати, впасти і встати разом зі своїм, щоб рухатися далі, Залишайтеся з друзями, з вашим партнером і проживіть моменти спільного життя в хорошій компанії.

4 – Поступово ми розпочали YouFORMi, наш час – мій і ваш.

ПРИВІТ ! …Насолоджуйтесь, коли зможете, хорошими моментами життя, своїм найкращим життям зараз, потроху, без поспіху на YouFORMi.com Нові проекти, а також труднощі для подолання.

5 – Піднімайтесь, опускайтеся, падайте та вставайте, як YouFORMi, і рухайтесь далі.

Ми повинні зробити все, тому що ми почали з нуля, а все майбутнє попереду. Ідіть сьогодні. Дорога не проста, але зробіть перший крок, бажаючи почати, як Юформі.

6 – Будьте на зв’язку зі своїми друзями та своєю любов’ю YouFORMi завжди в мережі.

Привіт, як ти? Ми на зв’язку, Youformi.com – ваш час зараз! На мобільному телефоні. Зателефонуйте і домовтесь про вихід сьогодні ввечері або на ці вихідні. Пов’язані залишатися і жити з людьми, яких ви найбільше любите.

7 – Мені потрібно залишатися з тобою, бути поруч з тобою зараз і завжди.

Тут, де я ніколи не був. Youformi.com на телефоні, планшеті, на великому екрані. Залишайтеся зі мною у цьому великому просторі навколо світу Youformi, в Інтернеті, коли захочете, я буду поруч, нашою мовою, щоб рухатися вперед,

АВТОМАТИКА РОЗМНОЖЕННЯ … autoplay
.