MANUEL OYNATMA VİDEOLARI …Play… 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7

1- Başlatma, çevrimiçi YouFORMi

Her şey imkansız görünüyor, bağlantı imkansız, tekrar denemek zorundayız çünkü telefon müsait değil, cep telefonum iletişim kuruyor, daha sonra aramayı ve bağlanmayı denemek zorunda kalacağız, çünkü elde edilene kadar her şey imkansız görünüyor.

2 – Web’i ve ağları herkes için başlatın. YouFORMi

Benim için sen olmak, her zaman bağlı olmak ve telefon bağlantımı başlatmak, Youformi.com web’i başlatmak için tüm dünyada, her zaman çevrimiçi olarak telefonumdan dinleyin.

3 -XXI yüzyıl, DÜNYADA bir ODYSSEY. YouFORMi

YouFORMi kanalında, İNTERNET sayesinde, dünyanın her yerinden ve tüm zamanların en iyi görüntü ve ses kalitesine sahip videolarını izlemek ve dinlemek isteyen YETİŞKİN ve ÇAĞDAŞ izleyiciler için sizi en iyi görsel-işitsel içeriğe yaklaştırıyoruz.

4 – YouFORMi ile şimdi Dünya Gezegeni’nde ÇEVRİMİÇİ

Gündüz gündüz, gece gece dünya gezegeninin hızında, galaksimizin etrafında, güneşimizin etrafında, her gün, her gece şarkı söylemek, dans etmek, dinlenmek, her zaman yanınızdayız.

5 – YouFORMi online ile çıkış kutusundan başlıyoruz

Başlangıç ​​kutusundan, gündüz, gece veya gece yarısından itibaren, yandaki tik tak burada, arkadaşlarımla, ailemle, seninle ve bir yıldız gibi süzülmeye başlıyoruz, tik tak tok online.

6 – Her zaman ve Şimdi hayatınızın ana yıldızı olmak.

MERHABA ! … Yeni güneşle yeni şafakta, sırlarınla, gizlediğimiz sırlarımla, yalnız ya da şirkette, tam şimdi başlamak için her zaman burada seninle olmak

7 – Şimdi internette hayatımızın en büyük gezisini yaşayın.

Şimdi birlikte olmak için yaşa, sen dünyanın en önemli insanısın, ben senin hayranınım, senin yanında iyiyim, hatalarımı bağışla, bazen yanılıyorum, mükemmel değilim ve daha devam edecek değiliz, Hadi gidelim.

OTOMATİK OYNATMA … autoplay
.